Sitemizde şuan toplam 622 film bulunmaktadır.


728x90-1
ust2

Detay 2015 filmi full izle

BU BİR FİLM TANITIMIDIR.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Detay 2015 filmi full izle

Taner ve Burak bir mimarlık şirketinin ortaklarıdır. Mimarlık şirketinin iki ortağı olan ikili son projelerinde başarılı bir iş tamamlarlar. İşin ardından eşleri, çalışanlar ve asistanlarıyla birlikte şirketlerinde bir kutlama yaparlar. Kutlamanın bitiminde Taner herkesi ofisten göndererek çalışması gerektiğini söyler.

Ofisten herkes ayrıldıktan sonra Taner’in çalıştığı Güvenlik şirketinin müdürü çıkagelir. Ve güvenlik şirketinin müdürü beklenmeyen bir kaza neticesinde ölür. Taner bu ölümden sonra kabus gibi bir gece geçirmeye başlar. Taner’e ardından bir telefon gelir ve telefonda ki kişi kendini “Uzman” olarak tanıtır. Telefonun ucundaki Uzman şirketin tüm güvenlik sistemlerine ve Taner’in iletişim cihazlarına sızmayı başarmış ve kontrolleri eline geçirmiştir.

Uzman zaman ilerledikçe bu oyuna Taner’in gizli sevgilisini ve ailesini de dahil ederek oyunu daha kapsamlı hale getirir. Taner’in çevirdiği bütün oyunlar ifşa olmak üzeredir. O andan sonra Taner zamanla yarışmaya başlar. Yoksa Taner’in ve ailesinin hayatı ve geleceği bundan sonra atacağı her adıma bağlıdır. Taner’in o anda başından geçen olaylar ve zaman karşısında yaptıklarını ve çevirdiği dolapları ve oyunları ailesi öğrenmesin diye elinden geleni yapmaya hazır olan Taner neler yapacak? Telefonun diğer ucunda ki Uzman kim? Taner aynı zamanda uzman’ın kim olduğunu öğrenip kendi ve ailesinin hayatını koruyabilecek mi? Ailesinin ve kendi yaşamı artık Taner’in yapacağı seçimlere bağlıdır. IMDb’den 10 üzerinden 5 puan alan 95 dakikalık Detay filmini sitemizden tek parça olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler Hdfilmteknesi.com ailesi.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim, Psikolojik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 5/10 - Süre: 95 Dakika

Yönetmen: Korhan Bozkurt

Oyuncular: Yosi Mizrahi , Burak Hakkı , Deniz Uğur , Yağmur Kaşifoğlu , Toprak Sağlam

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?